Szkolenia podstawowe dla rolników

Kompleksowe programy doradcze

Bezpłatne szkolenia pod nazwą „Obowiązki rolnika w świetle ustawy Prawo wodne”

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale rozpoczyna ostatni, trzeci etap bezpłatnych szkoleń pod nazwą „Obowiązki rolnika w świetle ustawy Prawo (...)

„Akademia Pszczoły Bohatera" odwiedza Brzozów i Dynów

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 1-3. Prelekcje zostały przygotowane tak, aby dzieci zapamiętały jak najwięcej.

Najmłodsi zgłębiają wiedzę o pszczołach

Natalia Jakubus - nasza specjalistka od pszczół opowiadała uczniom o tym, jak ważne są zapylacze. Dzieci miały możliwość zobaczenia z (...)

Pszczoła Bohaterka z wizytą w Połomi, Niebylcu i Mogielnicy

Pasjonatka pszczelarstwa - Natalia Jakubus przyjechała do najmłodszych uczniów z ulem edukacyjnym, aby pokazać im m.in. jak rozwijają się pszczoły, (...)

Pszczoła bohaterem lekcji w Lubeni

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek odwiedził Szkołę Podstawową im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni, w której odbyła się (...)

Uczniowie z Lubeni zdobędą wiedzę w „Akademii Pszczoły Bohatera"

Już jutro przeprowadzimy pierwsze zajęcia na temat pszczół i ich roli w ekosystemie w Szkole Podstawowej im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w (...)

Rozpoczynamy pierwsze prelekcje na temat pszczół w szkołach podstawowych

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info