Uruchamiamy internetowy czat!

Dotyczący porad w zakresie m.in. płatności: bezpośrednich, rolno-środowiskowo-klimatycznych czy ekoschematów. Pozwoli on na łatwy kontakt z Ośrodkiem i szybkie wysłanie wiadomości.

Ruszyła kampania dopłat bezpośrednich na 2023 rok

15 marca ARiMR rozpoczyna przyjmowanie wniosków w ramach kolejnej kampanii dopłat bezpośrednich, wyłącznie za pomocą internetowej aplikacji eWniosekPlus. Przez wzgląd (...)

Wnioski na Modernizację gospodarstw rolnych – E (nawadnianie) i F (zielona energia) – o dwa tygodnie dłużej

Do 15 marca przedłużono termin składania wniosków o wsparcie finansowe przez rolników, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z (...)

Wsparcie na ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami – wkrótce nabór

Od 3 marca Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmować wnioski o wsparcie na „Inwestycje chroniące wody przed zanieczyszczeniami azotanami (...)

Modernizacja gospodarstwa – wnioski na nawadnianie i fotowoltaikę do 1 marca!

Jeszcze do 1 marca 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane z nawadnianiem lub wykorzystaniem zielonych źródeł (...)

Inwestycje chroniące gospodarstwa przed wirusem ASF lub powodzią - nabór wniosków do 24 lutego

Do 24 lutego 2023 r. wnioski o wsparcie przyjmują oddziały regionalne Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dokumenty można składać osobiście (...)

Pomoc dla producentów chmielu

Od 15 lutego 2023 r. plantatorzy chmielu, którzy chcą wymienić słupy nośne impregnowane kreozotem, mogą ubiegać się o przyznanie pomocy. (...)

Pomoc dla producentów zbóż i pszczelarzy

Rząd uruchomi pomoc dla rolników, którzy ponieśli dodatkowe koszty w wyniku braku stabilizacji na rynku pszenicy lub kukurydzy, spowodowanej agresją (...)

Zwrot akcyzy za paliwo rolnicze – samorządy przyjmują wnioski do 28 lutego

Do 28 lutego rolnicy mogą składać w urzędach gmin lub miast wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie paliwa (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info