Kalendarium - Konferencje

W celu zapisania się na konferencję, prosimy o przejście do zakładki "Szkolenia", następnie z listy rozwijanej wybrania formy "Konferencja". Po kliknięciu "Wyszukaj" możliwy będzie wybór i zapis na interesujące nas wydarzenie (zakładka "Szczegóły").

Konferencja pn. "Przykłady rozwiązań technicznych i technologicznych w gospodarstwach rolnych mające wpływ na klimat i środowisko naturalne"

Lucyna Perykasza

Racjonalne gospodarowanie wodą

W hotelu „Coloseum” w Jarosławiu 25 maja odbyła się konferencja nt. „Racjonalne gospodarowanie wodą” zorganizowana przez Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego (...)

Konferencje podsumowujące projekt eDWIN

W Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie 17 maja odbyła się pierwsza z czterech zaplanowanych konferencji, które mają na celu (...)

Konferencja pn.: "Racjonalne gospodarowanie wodą"

Dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na konferencję, która odbędzie się 25 maja 2022 roku o godz. 10:00 (...)

Pokaz cięcia i formowania drzew owocowych

Prawidłowy rozwój i plonowanie drzew owocowych zależą od wielu czynników. Zaliczyć do nich trzeba: nawożenie, stosowanie środków ochrony roślin oraz (...)

podrb

Drób wodny i grzebiący w chowie przydomowym

Rolnicy zainteresowani przydomowym chowem i hodowlą drobiu mogli uczestniczyć 22 marca w seminarium, które odbyło się w formie on-line. Skorzystało (...)

PODRBN

Działania prośrodowiskowe ujęte w Planie Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

W Jeżowem 11 marca odbyła się konferencja powiatowa dotycząca działań prośrodowiskowych ujętych w Planie Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na (...)

podrb

Zaproszenie na konferencję online na temat: "Przyzagrodowego chowu drobiu"

podrb

Unijny komisarz do spraw rolnictwa w Boguchwale

Janusz Wojciechowski, unijny komisarz do spraw rolnictwa, spotkał się 5 lutego z rolnikami w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info