Podwójne Złoto platformy doradczej eDWIN, której jesteśmy partnerem!

Platforma doradcza eDWIN, której pomysłodawcą jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, otrzymała dwa Złote Medale na targach Polagra Premiery. Nagrody są (...)

III konkurs - "Moja smart wieś - Wizje i Inicjatywy"

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Konkursie "Moja smart wieś - Wizje i Inicjatywy". Szukamy pomysłów i inicjatyw, dzięki którym Twoja (...)

Aktualne problemy w rolnictwie ekologicznym

W ostatnich latach obserwujemy wzrost popytu na produkty ekologiczne, rośnie również liczba rolników, którzy przechodzą z rolnictwa konwencjonalnego na ekologiczne. (...)

Film o finalistach XXII edycji "Sposobu na Sukces"

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie przygotowało film pod tytułem: "Prezentacja laureatów XXII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na sukces na najlepsze (...)

Plan Strategiczny Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 na konferencji w Boguchwale

W siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 24 listopada odbyła się konferencja pn. „Wspólna Polityka Rolna i Plan (...)

Innowacje w uprawie ziemniaków

Znaczenie i powszechność uprawy ziemniaków wynika z możliwości ich wszechstronnego wykorzystania m.in. do bezpośredniej konsumpcji, do produkcji frytek, chipsów oraz (...)

KRAJOWY FINAŁ KONKURSU „SPOSÓB NA SUKCES”

18 listopada 2022 r. odbyła się finałowa gala XXII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces” organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego (...)

Konkurs PBMR 2022 zaproszenie do wzięcia udziału

PZPBM zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. „Producent Bydła Mięsnego Roku 2022” Uwaga: przyjmowanie zgłoszeń zostaje przedłużone do 20 listopada (...)

Chów i hodowla bydła mlecznego z wykorzystaniem użytków zielonych

W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie 28 października odbyła się konferencja powiatowa pn. „Chów i hodowla bydła mlecznego (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info