Nowe działania prośrodowiskowe

Wielkanocny Podkarpacki Bazarek 1 kwietnia w Boguchwale!

Smaczne i zdrowe produkty, bezpośrednio od podkarpackich producentów żywności, a także wszystko, co potrzebujesz, aby Twój dom na święta zapachniał (...)

Praktycy o ekoschematach

W związku z wejściem Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale (...)

Innowacyjny Farmer 2023

Rusza druga edycja konkursu organizowanego przez Grupę PTWP oraz PTWP-Online, wydawcę miesięcznika „Farmer” i portalu farmer.pl oraz serwisu bezpluga.pl.

„Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023” już jutro!

W Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 14 marca o godz. 10:00 odbędzie się inauguracyjna konferencja „Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych (...)

Festiwal Polska od Kuchni - trwają zapisy do konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

Zabawa, koncerty, telewizja, wieka estrada a przede wszystkim najlepsza atmosfera oraz zaangażowanie Kół Gospodyń Wiejskich – to główni bohaterowie Festiwalu „Polska od (...)

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Kół Gospodyń - "Planuję. Kupuję. Gotuję - nie marnuję"

W ramach obchodów 30–lecia WFOŚiGW w Rzeszowie organizuje konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Kół Gospodyń z województwa podkarpackiego.

Konkurs dla szkół i przedszkoli - zasiej łąkę kwietną z MRiRW!

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w związku ze zbliżającym się Pierwszym Dniem Wiosny, zaprasza szkoły i przedszkola do udziału w (...)

Jak ograniczyć straty i marnotrawstwo żywności?

Straty żywności i jej marnotrawienie są obecnie jednym z największych wyzwań globalnych. O sposobach ich ograniczania rozmawiali uczestnicy konferencji, która (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info