Dziękujemy że byliście z nami !

Warsztaty edukacyjno-kulinarne " Efektywne wykorzystanie w lokalnej turystyce i gastronomii potencjału hodowlanego ras rodzimych".

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy, w partnerstwie z Małopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, zapraszają na udział w jednodniowych warsztatach  (...)

Prace przygotowawcze do VI Ogólnopolskiej Wystawy Królików i III Ogólnopolskiej Wystawy Królików Młodych dobiegają końca.

Czekamy na przyjazd pierwszych hodowców, którzy będą prezentowali swój dorobek hodowlany.

VI Ogólnopolska Wystawa Królików i III Ogólnopolska Wystawa Królików.

Hodowcy zgłosili już ponad 1000 królików - wydłużony termin przyjmowania zgłoszeń

W związku z licznymi telefonami oraz nieustającym ogromnym zainteresowaniem zbliżającą się VI Ogólnopolską Wystawą Królików i III Ogólnopolską Wystawą Królików (...)

Studia Podyplomowe w zakresie integrowanej produkcji

Informujemy, że w Instytucie Ochrony Roślin – PIB w Poznaniu rusza nabór na kolejną edycję Studiów Podyplomowych w zakresie integrowanej (...)

„Korzeniowe z Lubaczowa”

W dniu 20.09.2022 odbędzie się spotkanie „Korzeniowe z Lubaczowa”

Wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych

Studia podyplomowe pn. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych”

Uprzejmie informujemy, iż trwa rekrutacja na studia podyplomowe pn. „Rolnictwo i ekonomika gospodarstw rolnych dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych” (październik (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info