Szanowni Państwo,


Mam przyjemność poinformować, że w 2018 roku przypada Jubileusz 50-lecia działalności Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Ta znamienita rocznica jest okazją zarówno do wspomnień, jak też podsumowań i refleksji nad działaniami związanymi z rozwojem doradztwa rolniczego na przestrzeni minionych lat.

Doradztwo rolnicze to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzyli i do dnia dzisiejszego tworzą. To właśnie oni poprzez swą odpowiedzialną pracę, która była, jest i będzie cennym przykładem zaangażowania w niełatwej służbie na rzecz rozwoju rolnictwa, przyczynili się do rozkwitu podkarpackiej wsi i upowszechniania postępu w rolnictwie.

Jubileusz 50-lecia jest doskonałą sposobnością do zaprezentowania bogatego dorobku Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, jak również wymiany doświadczeń i przekazywania informacji dotyczących różnych aspektów rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.  

Z okazji tak szacownej rocznicy Ośrodek planuje organizację okolicznościowych wydarzeń rocznicowych, o których będziemy informować na łamach „Podkarpackich Wiadomości Rolniczych”, naszej stronie internetowej www.podrb.pl, kanale PODR TV oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych www.facebook.com/Podkarpacki-Ośrodek-Doradztwa-Rolniczego

 

Szanowni Państwo,

Na Jubileusz 50-lecia, pragnę przedstawić 50 najważniejszych wydarzeń z historii podkarpackiego doradztwa rolniczego, które trwale wpisały się w niezapomnianą i nieprzemijającą historię tej instytucji, wspominając ludzi, dla których Ośrodek niejednokrotnie stawał się drugim domem, a praca sposobem na życie.

 

 

Z poważaniem 

 

 

 

 

Robert Pieszczoch
Dyrektor PODR w Boguchwale