O możliwościach wsparcia gospodarstw rolnych i obszarów wiejskich w ramach interwencji PS WPR na lata 2023-2027 na konferencji w Boguchwale

W siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale 5 grudnia 2023 r. odbyła się konferencja pt. „Możliwości wsparcia gospodarstw rolnych (...)

Analiza cen skupu mleka w kraju i w województwie podkarpackim w 2023 roku

Analiza cen skupu pszenicy paszowej oraz analiza relacji cenowej nawozu mineralnego (polifoska 6:20:30) w województwie podkarpackim 2023

Wyniki badań koniunktury w rolnictwie w 2023 r.

Badania koniunktury w rolnictwie prowadzone są przez Instytut Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie od 1992 roku. Odbywają się (...)

Rozwój małych gospodarstw - nabór wniosków od 28 września do 27 października 2023 r.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła nabór wniosków o przyznanie pomocy w zakresie interwencji I.10.5 Rozwój małych gospodarstw.

Zwrot podatku akcyzowego- składanie wniosków do 31.08.2023 r.

Płatność dla małych gospodarstw, zamiast płatności bezpośrednich oraz zmiany w pakietach rolnictwa ekologicznego

Nowa linia kredytowa dla rolników na utrzymanie płynności finansowej (UP)

W dniu 13 lipca 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępni współpracującym bankom limit akcji kredytowej oraz środki na dopłaty do oprocentowania kredytów (...)

Modernizacja gospodarstw rolnych (obszar D) – nabór wydłużony do 19 lipca!

Rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane m.in. z racjonalizacją produkcji, zmianą jej profilu czy wprowadzaniem innowacji mogą składać (...)

Nasza strona internetowa www.podrb.pl używa plików cookie, tzw. „ciasteczek”. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane do Państwa urządzenia (komputera, smartfona itp.). Stosujemy je wyłącznie dla Państwa wygody w celu lepszego dostosowania naszej witryny internetowej do Państwa indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Nie zawierają one żadnych danych osobowych.

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Info