bip_logo

HOTEL PODR Boguchwała

podrtv1

YouTube
GREEN DAYS - MIĘDZYNARODOWE DNI ZIELENI PDF Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania GREEN DAYS - MIĘDZYNARODOWE DNI ZIELENI


07-09 kwietnia br. w podwarszawskim Nadarzynie w Ptak Warsaw Expo będącym największym w Europie Środkowej Centrum Konferencyjno-Targowym, odbędą się Targi GREEN DAYS – Międzynarodowe Dni Zieleni.

Jest to nowa impreza targowa skierowana do branży ogrodniczej, będąca miejscem spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów z kraju i zagranicy. To strefa skierowana do wszystkich, dla których ogrodnictwo stało się pasją i sposobem na życie.

W trakcie targów planowane są m.in.:konferencje merytoryczne, Dzień Młodego Projektanta, Strefa LOW COST DESIGN, konkursy dla architektów krajobrazu, porady dla działkowców, salon poświęcony profesjonalistom, a w nim przegląd projektów wdrożeniowych IO, forum weterynaryjne, pokazy florystyczne i kulinarne, kiermasz miodu.

W 5 salonach: Architektury Krajobrazy, Małej Architektury, Ogrodnictwa, Florystyki oraz Pszczelarstwa zaprezentowane zostanie to, co związane jest z szeroko pojętą branżą ogrodniczą: od roślin ozdobnych, przez wyposażenie ogrodów, aż po akcesoria pszczelarskie.

Wszyscy zainteresowani szczegółowe informacje uzyskają ze strony Organizatora Targów http://dni-zieleni.pl/pl/

  

Jacek Golba
PODR Boguchwała

Akceptowała: Justyna Wiśniowska, kier. działu MDSziW

Zmieniony: środa, 25 stycznia 2017 10:22