bip_logo

HOTEL PODR Boguchwała

podrtv1

YouTube
Uwaga Rolnicy! Przedłużony termin składania wniosków o płatności bezpośrednie PDF Drukuj

Uwaga Rolnicy! Przedłużony termin składania wniosków o płatności bezpośrednie

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale informuje, że decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela został przedłużony termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych w ramach PROW 2014-2020 oraz PROW 2007-2013 (tj. płatności rolno-środowiskowo-klimatycznych, ekologicznych, ONW, zalesieniowych oraz rolnośrodowiskowych) do dnia 31 maja 2017 roku. Przypominamy o wypełnianiu wniosków o przyznanie tych płatności wraz z załącznikami i składaniu ich w ARiMR.

Wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich można składać osobiście lub przez upoważnioną osobę w biurach powiatowych ARiMR lub wysłać rejestrowaną przesyłką pocztową, istnieje również możliwość wypełnienia e-wniosku.

Ośrodek podobnie jak w latach ubiegłych świadczy usługi w tym zakresie. Dlatego zapraszamy rolników do korzystania z naszych usług w siedzibach Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego oraz punktach gminnych.

Rolników, którzy nie dopełnili jeszcze tych formalności prosimy o nieodkładanie złożenia wniosku na ostatni moment oraz niezwłoczny kontakt z doradcami.


Zmieniony: piątek, 12 maja 2017 13:36